MARKALARIMIZ

marka1Türkiye’de ilk TSE tescilli ithal markamız ile Avrupa’nın ve Uzakdoğu’nun çeşitli ülkelerinden üst segment ürünler ithal etmektedir. Marka, italyan tasarım ve teknolojisi ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Türkiye’de yaygın bayi ağı ile sizlere hizmet vermektedir.
Şirketimiz, kuruluşundan bu yana saygın, dürüst, ilkeli, müşteri odaklı ve güvenilir çalışanları ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz; Değerlerimiz , bilgilerimiz ve çalışanlarımızla müşteri ve toplumun memnuniyetini sağlamak ve gelişimine paralel olarak iç pazarda üstlendiğimiz lider konumumuzu sürdürmektir…

Misyonumuz; Sürekli gelişim anlayışı ile ürün ve hizmetleri müşterilerimizin beklentilerine uygun hale getirmek, müşterilerimizle köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmaktır.

marka2Zamana meydan okuyan duruşuyla sürekli, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri yaşam alanlarınıza sunuyor.
LUXSERA, iç piyasadaki fabrikalarda ihracat odaklı üretilen, ASUSY Dış Ticaret markasıdır.

ASUSY Dış Tic. İnş. Ltd. Şti. 2009 yılında İstanbul’da kuruldu. Uzun süredir SAREMICA markası ile ithalatını yaptığı kaliteli ürünleriyle, Türkiye’nin her yerinde haklı bir gurura sahip oldu. Şimdi ise ihracat markası LUXSERA ile yurt dışı ve yurt içinde aynı haklı gurura sahip olacaktır. Özgün tasarımlarıyla beğenilerinize sunulan LUXSERA’nın ürün kalitesi profesyonel ekiplerce kontrol edilmektedir.

Ürünlerimiz; Bilecik bölgesi fabrika sahaları ve İstanbul Sancaktepe’de bulunan depomuzdan sevk edilmektedir. Depomuz 6.600 m2 olup, konteyner yükleme ve boşaltma imkanlarına sahiptir.

Şirket; kuruluşundan bu yana, dürüst ve güvenilir ilkeleri olan, müşteri odaklı, sektörün önde
gelen firmalarından biridir.